stavební firma

zateplení fasád Nymburk, Milovice, Lysá, Celákovice

. Zateplení Weber Terranova zateplení Weber zateplení fasád zateplování fasád domů
  O NÁS  
  DŘEVOSTAVBY  
  FOTOGALERIE   AKCÍ  
  ZATEPLENÍ FASÁD  
  BYTOVÁ JÁDRA  
  ZÁMKOVÁ DLAŽBA  
  ÚKLIDOVÉ SLUŽBY  
  BAZÉNY  
  NÁVRHY INTERIÉRŮ  
  SÁDROKARTONY  
  GABIONY  

odborný dodavatel

KONTAKT:
AVANIK stav s.r.o.
mobil:775 733 797
E-mail:
avanik.stav@seznam.cz
IČO: 290 44 987

certifikáty
Weber Terranova Weber Terranova
komíny schiedel péče o krajinu
zateplení fasád
    Postup při zateplování       kontakt  

Fasády a fasádní úpravy

Nabízíme fasády, sanační omítky , zateplovací systémy a materiály a fasádní barvy. Dále nabízíme fasádní omítky, zateplení domů a budov a zateplování bytů, střech a podkroví.

Proč zateplení

Ceny energií se dlouhodobě drží relativně vysoko a dokonce se zvyšují, proto jsou neustále kladeny otázky:
Lze snížit spotřebu energií?
Jak dosáhnout viditelných úspor?
Na tyto otázky máme uspokojivé odpovědi a řešení. Převážná většina spotřeby energie je způsobena vytápěním objektů, proto je rozumné hledat úspory v této oblasti.
Právě nedostatečná nebo dokonce chybějící tepelná izolace způsobuje výrazné úniky tepla, a to ať se bavíme o domech rodinných, panelových nebo jiných objektech.
Avšak zateplení fasády není jen o ušetřené energii za výtop,ale přináší s sebou další pozitiva, jako ochranu zdiva před promrzáním, zvýšení ceny nemovitosti, zvukovou izolaci, zlepšení technického stavu a v neposlední řadě zvýšení kultury bydlení.

Sanace vlhkého zdiva, vysoušení, sanační omítky


Chcete-li jednou pro vždy vyřešit problém s vhlkostí bytových i nebytových prostor, jak s přirozenou, nebo po mimořádných událostech jako jsou povodně nebo požáry, pomůže vám sanace prostoru, zdiva, konstrukcí. Námi nabízená sanace přinese do vašich prostor sucho a následně i potřebnou čistotu, neboť vlhko způsobuje vznik plísní.

Provádíme dodatečné izolace vlhkého zdiva všech konstrukcí. Podřezání strojní řetězovou a lanovou pilou, zarážení nerez.desek, tlakovou injektáž SMK, zemní izolace PVC, sanační omítky.

Společnost AVANIK stav - váš partner při řešení zateplování fasád. Nabízíme komplexní program , individuální přístup a dlouhodobé zkušenosti.
Vše za velmi výhodné ceny.

  AVANIK stav s.r.o. vedeného mestským soudem v Praze oddíl C, vložka 162450 CZIN.eu

Zateplení fasád

 

Zateplení fasád, zateplení a rekonstrukce domu od společnosti RS STAVBY s.r.o. s dotací


Jsme česká stavební společnost působící na trhu již řadu let. Po více než sedmileté praxi  ve stavební činnosti se specializací na opravu a  zateplení  fasád  se rozhodly dvě fyzické osoby na konci roku 2007, aby mohly  svým zákazníkům nabídnout své služby co nejuceleněji,  spojit léty nabyté zkušenosti a rozšířit stavební  činnost o komplexní zateplení  domu. Na tento podnět vzniká počátkem roku 2008 společnost RS STAVBY s.r.o..levné zateplení fasád domů

 

I se stabilním místem na stavebním trhu se neustále snažíme dynamicky rozvíjet naši společnost, přizpůsobovat se potřebám trhu,  zvyšovat úroveň  vzdělání, profesionalitu  a  všestrannost  našich zaměstnanců školícími a informačními kurzy, v neposlední řadě komunikací se zákazníkem, upevňovat vztahy s  obchodními partnery a dodavateli. Výsledkem je spokojený zákazník, který je pro dlouhodobý úspěch firmy, působící po celém Moravskoslezském kraji, nejvyšší prioritou a nejlepší reklamou. Máme zavedený systém řízení jakosti 9000:2001.

 

 

 

Striktní pravidla a filosofie společnosti

 

  • maximalizovat  spokojenost  zákazníka  provedením komplexních služeb  vysoké kvality
  • flexibilně se přizpůsobit požadavkům zákazníka
  • individuálně přistupovat ke všem zakázkám jako k originálu
  • najít optimální řešení financování a zateplení či rekonstrukce stavby
  • důsledně provádět  a  kontrolovat kvalitu poskytovaných služeb
  • jednat vstřícně a profesionálně s klienty a partnery
  • snažit se vyhovět termínovým plněním potřebám objednatele
  • chovat se šetrně k životnímu prostředí
  • rozvíjet systém řízení jakosti

Zateplením k pohodlnějšímu bydlení....


Díky klimatickým změnám životního prostředí je pro většinu panelové a cihlové zástavby, která vznikla v 60. A 70. letech, aktuálním tématem revitalizace. Řada z nich vykazuje vady vedoucí ke snížení bytového pohodlí a ke zvyšování provozních nákladů.

 

Komplexní zateplení domu se může zdát jako vysoká vstupní investice pouze v prvopočátku. Zateplením fasády domu a střechy klesají náklady na vytápění až o 40%. Tato úspora se samozřejmě zvyšuje výměnou oken a zateplením sklepních prostor. Při dobře odvedené práci celkového zateplení domu je návratnost investice kolem 10 let.

 

Ať už komplexní či dílčí zateplení domu nejen šetří Vaší peněženku v době, kdy ceny energií neustále rostou, ale také zlepšuje pohodlí domova, prodlužuje užitné vlastnosti stavby, působí pozitivně na životní prostředí, zvyšuje cenu bytu a nese s sebou estetické výhody. Nevyplatí se tedy opravy příliš odkládat.

 

RS stavby nabízejí komplexní služby související se zateplením panelových, bytových a rodinných domů. Od počátku se snažíme potenciálnímu zákazníku poradit a najít nejvhodnější řešení dané problematiky, zajistit financování popřípadě dotace, projektovou dokumentaci a tepelný audit až po konečnou realizaci.

zateplení fasád polystyrenem